▀ Farklı Operatörlere Borcunuz Olmamalı

Faturalı hatta kredi almak için gerekli olan şartlardan bir diğer ide farklı operatörlere borcunuzun olmamasıdır. Bu nedenle sadece kendi operatörünüz üzerinden aldığınız hattın borcunu düzenli olarak ödemeniz gerekmez, aynı zamanda farklı operatörler üzerinden de borcunuzun olmaması gerekir.

Kara listede olanlar da faturalı hatta kredi alamazlar. faturalı hatta kredi hizmetlerinden faydalanabilmek için ödemelerinizin düzenli ve eksiksiz olması oldukça önemlidir. Faturaya yansıtılan ek cihaz hizmeti kapsamında sunduğumuz düşük limitli kredilerden faydalanmak isteyenler, Türkiye’de bulunan operatörlerden birini düzenli olarak kullanıyorsa hak sahibi olabilirler.

Bu nedenle ikamet lokasyonundan çok hat üzerindeki borcun düzenli ödenmesi ve kişinin kara listede olmaması gereklidir. Gerekli şartlar sağlandığında başvurular online olarak yapılabilir. Bu durum zaman ve mekan kısıtlamasını ortadan kaldırdığı için farklı ülkelerdeki yerel saat farklılıklarından doğabilecek anlaşmazlıklar da giderilir.

Bilgilerinizi Giriniz, Ayrıntılı Bilgilendirme İçin Müşteri Temsilcimiz Sizi Hemen Arayacaktır.