▀ Herkes Faturalı Hatta Kredi İmkanından Yararlanabilirmi

Faturalı hatta kredi imkanından yararlanabilmek için 18 yaşından büyük olmak gerekiyor. Kredi kullanılırken tüketici ile operatör arasında bir sözleşme imzalanacağından işlemlerin yasal sınırlar çerçevesinde gerekmesi gerekiyor. Bulunduğunuz ilden  faturalı hatta kredi kullanmak için web sitemizin iletişim formunu doldurarak müşteri temsilcilerimizin sizinle iletişime geçmesini sağlayabilirsiniz.

Kullandığınız operatör ve telefon numaranız gibi bilgilerin girilmesi gerektiği iletişim formunda, krediyi kullanacak kişinin telefon numarasının girilmesi önemlidir. Örneğin; siz, eşinizin üzerine olan bir hattı kullanıyorsanız kredi eşinizin üzerine çıkacaktır. Bu nedenle başvuruda bulunmadan önce hattın esas sahibi ile iletişime geçmeyi unutmayınız.

18 yaşından büyükseniz ve 6 ay boyunca faturalarınızı düzenli olarak ödemişseniz faturalı hatta kredi almak için önünüzde bir engel yok demektir. Aynı gün kredi imkanıyla benzersiz fırsatlar sunan firmamız, operatörler ile anlaşmalı olarak kredinizin farklı taksitlere bölünmesini de sağlayabilir.

Bilgilerinizi Giriniz, Ayrıntılı Bilgilendirme İçin Müşteri Temsilcimiz Sizi Hemen Arayacaktır.