▀ Kredinizi Peşin Peşin Alın, Taksit Taksit Ödeyin

İhtiyacınız olan nakit meblağın aynı gün içinde hesabınıza aktarılmasını sağlayan firmamız, sunduğu taksitlendirme işlemleri ile de acil nakit ihtiyaçlarınız sonrasında da ödemelerinizi zorlanmadan gerçekleştirmenize olanak sağlar. Genellikle 500.00 ₺ ile 7.000.00 ₺ arasında değişen tutarlarda çekilen krediler bittiğinde yenisini talep edebilirsiniz. Çünkü faturalı hatta kredi sisteminde herhangi bir başvuru sınırlaması yoktur.

Ödemelerinizi düzenli olarak yaparak nakit ihtiyaçlarınızı bankaya gitmeden çözebilirsiniz. Kefilin de istenmediği bu sistemde her şey lehinize olarak hazırlanır. Türkiyede kullanılan operatörlerin tamamı üzerinden kredinizi çekebilirsiniz. Kredinizi çekeceğiniz operatörünün hali hazırda kullandığınız operatör olması önemlidir.

Bayi ödemelerinin direkt olarak faturanıza yansıdığı sistemde sadece telefon değil, aynı zamanda tablet ve aksesuar ürünlerinde de tercihte bulunabilirsiniz. Bütçenizi yormadan taksitlerinizi ödeyebileceğiniz bu sistemde Türkiye’de ikamet edip etmemeniz önemli değildir.

Bilgilerinizi Giriniz, Ayrıntılı Bilgilendirme İçin Müşteri Temsilcimiz Sizi Hemen Arayacaktır.